Profil spoločnosti

Icopal Synthetic Membranes vyrába vysoko kvalitné výrobky s nízkou hmotnosťou, pre flexibilné strešné systémy, geomembrány šetrné k životnému prostrediu, výrobky pre inžinierske stavby a inovatívne produkty pre opravy potrubných systémov, ktoré uľahčujú opravu, sú bezpečné a rýchlejšie sa aplikujú.

Prečo si vybrať Monarplan?

Icopal vyrába vysoko kvalitné výrobky na báze PVC už viac ako 40 rokov.

Ročná kapacita výrobných závodov Icopal je v súčasnosti väčšia ako 10 miliónov metrov štvorcových, čo zaraďuje Icopal medzi najväčších výrobcov mPVC fólií v Európe.

Systémy fólií na báze PVC Monarplan pre strechy majú nezávislé certifikácie BBA (10/4739), ETA (08/0379) a BBA certifikát preukazujúci životnosť viac ako 30 rokov.

Na fólie Monarplan je štandardne poskytovaná záruka 10 rokov.

Icopal Synthetic Membranes - História

Spoločnosť Icopal Synthetic Membranes vznikla po akvizícii závodu Van Besouw Kunstfoffen (fólie) v roku 2008. Van Besouw Kunstoffen bola časť Van Besouw Tapijt (koberce), ktorá vyrábala a dodávala na trh priemyselné koberce od roku 1920. Už v roku 1960 sa spoločnosť začala sústrediť na inovatívne technológie a výrobné postupy, kde bola používaná technológia extrúzneho nanášania na výrobu tkaných kobercov. Pomerne skoro sa ukázalo, že táto technológia by mohla byť použitá aj v iných priemyselných odvetviach a pod názvom Van Besouw Kunstoffen bolo vyvinuté mnoho nových produktov ( špeciálnych), ako plachty pre nákladné automobily, geomembrány a vložky do kanalizácií. Využitie technológie extrúzneho nanášania v oblasti hydroizolačných vrstiev striech v 60-tych rokoch bolo prvým krokom tejto spoločnosti do sektoru striech. Každý deň spoločnosť Icopal Synthetic Membranes pracuje na zlepšovaní výrobkov v spolupráci s výrobným úsekom, úsekom vývoja a rozvoja produktov a predajným tímom.

  PVC fólia, PVC hydroizolácia - Kontakt a poradenstvo

  BRAMAC - strešné systémy, spol. s r.o.
  Mojmírovská 9.
  951 12 Ivanka pri Nitre

  Tel.:+421 905 954 791

  peter.malych@bmigroup.com

  PVC fólia - novinky

  Standard Industries Completes Acquisition of Braas Monier to Form Global Roofing Leader

  Čítaj viac
  Táto stránka používa cookies v súlade so zásadami ochrany osobných údajov pre webové stránky spoločnosti BMI group Management UK Ltd. Pokračovaním v prehliadavaní stránky súhlasíte s používaním cookies.