Jednovrstvový strešný systém na lepené skladby plochých striech – všetky vrstvy strešnej konštrukcie stabilizované lepením

Jednovrstvový strešný systém na lepené skladby plochých striech – všetky vrstvy strešnej konštrukcie stabilizované lepením.

Jednovrstvový hydroizolačný systém MONARPLAN® na stabilizáciu lepením je vhodný najmä tam, kde nie je možné z technického alebo estetického hľadiska stabilizovať skladbu strechy mechanickým kotvením. 

Monarplan-GF-Adhered
 1. Fólia MONARPLAN GF®
 2. Lepidlo MONARPLAN®
 3. Tepelná izolácia PUR
 4. Parotesná vrstva
 5. Podkladová konštrukcia

 

Návrh a realizácia 

 

 

Návrh detailov

Pozdĺžne spoje 
Priečne spoje 
Ukončenie na atike/stene 
Ukončenie pri žľabe 
Ukončenie na vysokej atike
Knižnica detailov

Fólia MONARPLAN GF® má nosnú vložku zo sklenených vlákien a spodný povrch fólie tvorí polyesterová rohož. Rohož na spodnom povrchu fólie umožňuje lepenie fólie za studena pomocou PU lepidla na tepelnú izoláciu.

Fólia MONARPLAN GF® je celoplošne lepená na tepelnú izoláciu pomocou vhodného lepidla. Lepidlo by malo byť naliate na podklad a rovnomerne rozotreté pomocou gumovej stierky alebo valčeka tak, aby bola zabezpečená rovnomerná hrúbka ( nesmú vznikať kaluže). Potom je do vrstvy lepidla položená fólia MONARPLAN GF®. Pre zabezpečenie celoplošného nalepenia sa použije prítlačný valec.

 

 

  PVC fólia, PVC hydroizolácia - Kontakt a poradenstvo

  BRAMAC - strešné systémy, spol. s r.o.
  Mojmírovská 9.
  951 12 Ivanka pri Nitre

  Tel.:+421 905 954 791

  peter.malych@bmigroup.com

  PVC fólia - novinky

  Standard Industries Completes Acquisition of Braas Monier to Form Global Roofing Leader

  Čítaj viac
  Táto stránka používa cookies v súlade so zásadami ochrany osobných údajov pre webové stránky spoločnosti BMI group Management UK Ltd. Pokračovaním v prehliadavaní stránky súhlasíte s používaním cookies.