Skladovanie materiálu

Fólie musia byť skladované horizontálne na čistom a rovnom povrchu, v krytom sklade a mimo dosahu priameho zdroja tepla. Kotúče sú obalené ochranným obalom. Pokiaľ nie je možné hydroizolačné fólie skladovať v krytých priestoroch, musia byť riadne chránené a zabezpečené proti poveternostným vplyvom, proti priamemu slnečnému žiareniu a dažďu, snehu a vlhkosti. Palety sa nesmú skladovať na sebe.

Dosky tepelnej izolácie sú pri dodávkach obalené zmršťovacou fóliou pre zabezpečenie ich ochrany a pre ľahkú manipuláciu. Všetky balenia dosiek tepelnej izolácie sú pre jednoduchšiu identifikáciu označené informáciami: čas/dátum výroby, typ dosky a hrúbka. Ideálne by dosky mali byť uskladnené v krytom sklade alebo aspoň pod strechou. Pokiaľ je však vonkajšie skladovanie nevyhnutné, mali by byť dosky uložené na rovnom povrchu a nemali by byť v priamom kontakte so zemou. Počas uskladnenia na stavbách musí byť zabezpečená neustála ochrana napríklad zaťaženými plachtami. Mokré dosky tepelnej izolácie sa nesmú naďalej použiť.

  PVC fólia, PVC hydroizolácia - Kontakt a poradenstvo

  BRAMAC - strešné systémy, spol. s r.o.
  Mojmírovská 9.
  951 12 Ivanka pri Nitre

  Tel.:+421 905 954 791

  peter.malych@bmigroup.com

  PVC fólia - novinky

  Standard Industries Completes Acquisition of Braas Monier to Form Global Roofing Leader

  Čítaj viac
  Táto stránka používa cookies v súlade so zásadami ochrany osobných údajov pre webové stránky spoločnosti BMI group Management UK Ltd. Pokračovaním v prehliadavaní stránky súhlasíte s používaním cookies.