Poplastovaný plech Monarplan

Poplastovaný plech Monarplan v rovinných tabuliach sa nastrihá a naohýba podľa potreby. Z poplastovaného plechu je možné vytvoriť kútové a rohové lišty, odkvapové lišty, záveterné lišty, stenové lišty atď. Na poplastovanom plechu ukončíme hydroizolačnú vrstvu navarením pomocou prítlačného silikónového valčeka.

Poplastovaný plech Monarplan je vyrábaný najmodernejšou technológiou laminovania hotovej fólie danej hrúbky na oceľový pozinkovaný plech. Tým sa fabricky vytvorí kompaktný materiál homogénnych vlastností, kde je poplastovaná vrstva veľmi vysokej a rovnomernej kvality, ktorej štandard zodpovedá samotnej fólii. Tým je (na rozdiel od iných technológií výroby, predovšetkým na rozdiel od technológie striekaním) hotový produkt odolný aj extrémnym vplyvom poveternosti vrátane krupobitia a má vo všetkých miestach rovnomernú hrúbku plastovej vrstvy, rovnaké vlastnosti, vysokú odolnost pri manipulácii a ohýbaní profilov, výbornú zvariteľnosť, a odolnost proti špineniu.

 

  PVC fólia, PVC hydroizolácia - Kontakt a poradenstvo

  BRAMAC - strešné systémy, spol. s r.o.
  Mojmírovská 9.
  951 12 Ivanka pri Nitre

  Tel.:+421 905 954 791

  peter.malych@bmigroup.com

  PVC fólia - novinky

  Standard Industries Completes Acquisition of Braas Monier to Form Global Roofing Leader

  Čítaj viac
  Táto stránka používa cookies v súlade so zásadami ochrany osobných údajov pre webové stránky spoločnosti BMI group Management UK Ltd. Pokračovaním v prehliadavaní stránky súhlasíte s používaním cookies.